SOKOLOVÉ CESTUJÍ

Vydejte se s námi na poznávací cesty po České republice i Evropě. Těšíme se na společné zážitky na našich cestách.

PROBĚHLÉ AKCE:

ADVENTNÍ DRÁŽĎANY

Prvním zájezdem, na který jsme se společně vydali, byl výlet do adventních Drážďan. Padesátka cestovatelů různého věku se nejdříve vypravila k popelčinu zámku v německém Moritzburgu, a poté do nádherných Drážďan.  Kdo měl zájem, mohl se zúčastnit společné komentované prohlídky historického centra a poté si pochutnat na specialitách adventních trhů, zahřát se svařákem či ochutnat světoznámou drážďanskou štolu. Adventní trh v Drážďanech patří mezi nejkrásnější na světě a vánočně vyzdobené stánky kromě výtečných pokrmů a nápojů nabízí rovněž tradiční rukodělné a řemeslné výrobky. Doufáme, že jsme zorganizováním tohoto výletu přispěli k adventní pohodě všech zúčastněných. Ještě jednou děkujeme za důvěru, se kterou jste se na naší první akci přihlásili, byli jste skvělá skupina. Kompletní fotogalerii z akce naleznete ZDE.