ZAČÁTEK NOVÝCH AKTIVIT

S možností využít prostory zrekonstruované Sokolovny přináší TJ Sokol Černovice rozšířenou nabídku zájmových aktivit pro děti i dospělé. Děkujeme všem zájemcům, kteří již projevili svůj zájem o některou z aktivit. Zároveň všechny prosíme o trpělivost, na spuštění aktivit usilovně pracujeme a pokud situace a Covid dovolí, budou aktivity spuštěny co možná nejdříve.

Zájemci, kteří vyplnili elektronický formulář, mají ve svém e-mailu potvrzení o jeho přijetí. Papírové formuláře jsme také v pořádku obdrželi a nyní zájem a naplněnost jednotlivých aktivit vyhodnocujeme.

V nejbližší době můžete očekávat informační e-mail od lektorů jednotlivých aktivit, ve kterém bude upřesněn přibližný začátek lekcí a další podrobnosti. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, jistě nás kontaktujte na sokolcernovice@seznam.cz.

Těšíme se na Vás!