NOVÉ AKTIVITY TJ SOKOL ČERNOVICE

S možností využít prostory zrekonstruované sokolovny, přichází řada nových aktivit, které lze v Černovicích provozovat. Na děti čeká divadelní kroužek, modeláři, mažoretky, atletická a gymnastická průprava či fotbal. Na dospělé pak jumping, jóga pro život, zdravá záda, funkční trénink a tabata, fotbal a turistické toulky. Zkrátka, možností je mnoho pro všechny z nás!

V případě zájmu o některou z aktivit vyplňte prosím registrační formulář ZDE. Po vyhodnocení zájmu a naplněnosti jednotlivých aktivit Vás budeme kontaktovat s veškerými potřebnými informacemi.

Harmonogram a ceník všech aktivit můžete vidět níže. Veškerá specifika všech aktivit pak naleznete zde na webových stránkách, vždy u konkrétní aktivity.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na sokolcernovice@seznam.cz nebo na našem Facebooku.
Těšíme se na Vás!