AKTIVITY A KROUŽKY ZÁŘÍ 2022

S začátkem září začínají opět fungovat jednotlivá cvičení a kroužky TJ Sokol Černovice. Zde je krátký přehled možných otázek.

Aktivitu jsem navštěvoval již minulý rok, mám se znovu registrovat?
Ne, nemusíte. Vedoucí aktivit a kroužků vás budou brzy kontaktovat, s vaší účastí se automaticky počítá.

Kde se mám registrovat na aktivity?
K registraci dětí i dospělých slouží tento registrační formulář. Po jeho vyplnění Vás budeme kontaktovat e-mailem.

Kde najdu harmonogram aktivit?
Nový harmonogram aktivit naleznete zde. Do harmonogramu budou postupně doplňovány další aktivity.

A kdy začínáme?
Každé cvičení či kroužek začíná v jiný termín. Datum první lekce naleznete vždy v záložce jednotlivé aktivity.

Kde zjistím kompletní nabídku aktivit?
Všechny aktivity naleznete v našem menu. Kompletní nabídku dostanou také na letáčku děti ve škole.

Bude se dát registrovat i papírovou formou?
Ne, tento rok využíváme pouze registrační formulář na našem webu. Pokud vám tato forma nevyhovuje, můžete se na nás obrátit například na e-mailu cernovice@sokol.eu.

Jak můžu získat výhodnější cenu za aktivity?
Výhodnější cenu mají všichni členové Sokola. Více informací o členství naleznete zde.